fake rolex

سایت چند زبانه مزایای منحصر به فردی دارد، مهم ترین مزیت این نوع سایت جهانی بودن  آن است.  international بودن سایت به این معنی است که سایت شما از چندین کشور مختلف و با چندین تمدن مختلف بازدیدکننده (ورودی گوگل) می گیرد و این یک امتیاز مثبت برای سایت شما محسوب می شود. ترجمه وب سایت یکی از مقرون به صرفه ترین و اقتصادی ترین راه های گسترش جهانی بازار شماست. ترجمه محتوای وب سایت، پیام شما را به زبان قابل فهم برای مخاطبین و مشتریانتان تبدیل می کند. با سهولت و آسودگی که خدمات مرکز ترجمه و نگارش محتوای گروه مترجمین برنا برای شما فراهم می آورد، خدمات، محصولات و کسب و کار شما به کشورها و فرهنگ های مختلف سفر خواهند کرد.

 

با توجه به حجم گسترده شرکت ها و برند های تجاری و رقابت بالای آنان در سراسر جهان، شرکت های قدرتمند به دلیل گسترش فعالیت و جذب مشتری بالاتر از کشورها مختلف نیاز به ارائه مشخصات شرکت خود می باشند امروزه درصدی بالایی از سايت های موفق در عرصه بين المللی از زبان های مختلف در طراحی سايت بهره مي برند.

 

ترجمه وبسایت به زبان هایی که امکان سنجی فروش در آنها وجود دارد، بسیار حیاتی می باشد. ما به شما زبان های انگلیسی، عربی، ترکی و روسی را برای ترجمه سایتتان و چند زبانه شدن آن پیشنهاد می دهیم. مطمئنا ترجمه سایت شما به زبان های فوق، بر افزایش میزان درآمد و اعنبار شما تاثیر خواهد داشت. 

 

خدمات ترجمه وب سایت ها در گروه مترجمین برنا شامل ترجمه وب سایت علمی، ترجمه وب سایت خبری، ترجمه وب سایت آموزشی، ترجمه وب سایت شبکه اجتماعی، ترجمه وب سایت ورزشی، ترجمه وب سایت خانواده، ترجمه وب سایت سلامت، ترجمه وب سایت های فروشگاهی، ترجمه وب سایت های شرکتی، ترجمه وب سایت شخصی، ترجمه وب سایت سرگرمی، ترجمه وب سایت تغذیه، ترجمه وب سایت فرهنگی، ترجمه وب سایت سینمایی، ترجمه وب سایت تالارگفتگو و ... می باشد.

 

گروه مترجمین برنا آماده عقد قرارداد ترجمه وب سایت بصورت پیمانکاری یا پروژه ای با سایت های علمی و خبری که روزانه مطالب ترجمه شده منتشر می‌کنند، می باشد. برای ثبت سفارش به صفحه ثبت سفارش ترجمه مراجعه نمایید.

 

 

 گروه مترجمین برنا قادر است محتوای متنی HTML و XML سایت شما را (شامل محتوا، مقالات، اخبار و غیره) به زبان های مختلف ترجمه نماید.

فرآیند خدمات ترجمه وب سایت

1. ثبت سفارش و ارسال فایل های متنی وب سایت در قالب فایل Word

2. شمارش کلمات محتوای سایت و ارسال برآورد هزینه به ایمیل شما

3. پیش پرداخت و آغاز پروژه

4. آماده سازی، تسویه حساب و تحویل متون ترجمه وب سایت

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید یا از صفحه ثبت سفارش ترجمه اقدام فرمایید.

 

اطلاعات تماس

تلفن : 09371413001 - 09211243588 (24 ساعته)

تلفن (از ساعت 9 صبح الی 16): 05135252771

پست الکترونیک : info@barnatranslate.ir 

 اینستاگرام: instagram.com/Bornatranslate.ir

  فیسبوک: facebook.com/bornatranslate

  سامانه پیامکی: 30007003243588

 اطلاعات حساب:  8057-8927-3376-6104    فرزاد مالکی

پرداخت آنلاین  

 

primewire