fake rolex
صدور پیش فاکتور بین 5 تا 15 دقیقه
با قیمت های کمتر نسبت به
سایت های معتبر دیگر
چون خیلی تبلیغات نمی کنیم
و سعی نمی کنیم هزینه تبلیغات را
از جیب شما تامین کنیم

ترجمه با قیمت مناسب 

  امروزه ترجمه نقش بسزایی در جامعه دانشگاهی و علمی ایفا می کند بنابراین نیاز به ترجمه بیش از پیش احساس می شود. اما از آنجائیکه دانشجویان کم درآمد و یا اکثرا از طرف خانواده حمایت می شوند توانایی پرداخت هزینه های ترجمه های با سطح بالا را ندارند لذا برخی مواقع از ترجمه ماشینی به جای ترجمه انسانی استفاده می کنند. از نظر اینگونه ترجمه با قیمت مناسب را می توان جایگزین ترجمه انسانی نمود. ولی آنچه مسلم است ترجمه ماشینی نمی تواند جایگزین ترجمه انسانی شود زیرا هیچ نرم افزاری نمی تواند جایگزین تحبر و تخصص مترجم باسابقه شود. 

 

ارائه ترجمه با قیمت مناسب در گروه مترجمین برنا

خدمات گروه مترجمین برنا ترجمه متون گوناگون نظیر مقاله، کتاب، بروشور،  وب سایت و تمامی متون صوتی و تصویری را می توان نام برد. در این گروه ترجمه با قیمت مناسب همیشه مد نظر است ولی قیمت مناسب مانع از ارائه ترجمه باکیفیت نمی شود. کاربران این وب سایت می توانند با اطمینان خاطر متون خود را به این گروه بسپارند و هم از قیمت مناسب و هم از کیفیت عالی بهره مند شوند.

 

 چه نوع مطالبی در گروه مترجمین برنا ترجمه می شوند؟

متون ترجمه شده می توانند آموزشی، اطلاعاتی، فنی و سند باشند لازم به ذکر است که  ترجمه با قیمت مناسب برای همه آنها مد نظر قرار می گیرد. هزینه درخواستی برای هر مطلبی بسته به حجم متن و در اصل تعداد کلمات آن دارد. و اینکه از چه زبانی  به زبانی دیگر باید ترجمه شود. زیرا هر زبانی هزینه مخصوص به خود را می طلبد. برخی از زبانها سخت و وقت گیر تلقی می شوند نظیر زبان چینی و برخی نظیر انگلیسی آسان.

هزینه دریافتی برای ترجمه ها علاوه بر زبان و حجم متن به مدت زمانی که مشتری فایل را می خواهد نیز بستگی دارد. گاهی اوقات مشتری محدودیت زمانی دارد در این مواقع هزینه زیادی برای تحویل سریع پروژه دریافت می شود. لازم به ذکر است که تحویل سریع به هیچ وجه مانع از تحویل باکیفیت ترجمه نمی شود.

 

ارتباط موثر و کار موفق فقط با انجام دقیق و صحیح و کامل پروژه اتفاق می افتد. گروه مترجمین برنا هیچ محدودیتی در ارائه خدمات ترجمه ندارد. به خود افتخار می کنیم که از مترجمین متخصص و حرفه ای استفاده می کنیم تا ترجمه با قیمت مناسب را  در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

 

    Image result for low price

 

 خدمات گروه مترجمین برنا

 گروه مترجمین برنا به آدرس http://bornatranslate.ir/ و سایت جدید با آدر http://bornatranslate.comخدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. در این راستا، با داشتن گروه مترجمین متخصص و باتجربه و ارائه سرویس های گوناگون ترجمه ای با کیفیت را در اختیار متقاضیان خود قرار می دهد. گروه مترجمین برنا تمامی این خدمات را با قیمتی مناسب ارائه می دهد بدون اینکه متقاضی بصورت حضوری مراجعه کند. گروه تخصصی ما ارائه ترجمه تخصصی با قیمت مناسب و کیفیت بالا را تضمین می کند. بدین منظور قسمتی از متن را بصورت رایگان ترجمه کرده و در اختیار مشتری قرار می دهد، در صورت رضایت وی با قیمتی توافقی ادامه کار صورت می پذیرد و حتی این اطمینان را نیز به شما می دهیم که در صورت نارضایتی پروژه شما توسط مترجم دیگری انجام شود.  

گروه مترجمین برنا ترجمه مقاله های ISI, ISC و غیره را با قیمتی مناسب به متقاضیان خود عرضه می کند. البته شعار ما این است که "کیفیت باید حفظ شود". بنابراین؛ ترجمه ای بی عیب و نقص را با قیمت مناسب در اختیار متقاضیان قرار می دهیم.

 

خدمات گروه مترجمین برنا و انواع آن 

به منظور راحتی متقاضیان و بر اساس نیاز آنها، گروه مترجمین برنا خدمات خود را در دو سطح نقره ای و طلایی با مناسب ترین قیمت و کیفیت ارائه می دهد. لیست قیمتها بر روی سایت موجود است که در صورت مقایسه با سایر سایت ها مشاهده خواهید کرد که با مقبول ترین قیمتها ترجمه ای با کیفیت خوب چه علمی چه فنی را برای متقاضیان خود انجام می دهیم.

جهت اطلاع از قیمت و کیفیت ترجمه می توانید با گروه پشتیبانی گروه مترجمین برنا تماس بگیرید.

در سال 1396 بالغ بر 25000 کلمه را با قیمت مناسب ترجمه کرده و در اختیار مشتریان خود قرار دادیم.

با افزایش روزافزون محتوای آنلاین، بسیاری از مدیران وب سایت با مشکل پیدا کردن ترجمه با قیمت مناسب مواجه می شوند.

ترجمه های خلاصه، که مفهوم اصلی را اقتباس کرده و آن را به زبان های دیگر خلاصه می کنند، سریع تر، راحت تر و ارزانتر از ترجمه کامل می باشند. گروه مترجمین برنا تجربه زیادی در این کار دارد و تا حد امکان ترجمه بسیار موثری ارائه می دهد.

این روش همیشه عملی نیست، ولی گاهی اوقات می توان برای ترجمه سریع و ارزان قیمت بکار برد. 

ما می دانیم که متقاضیان خواستار ترجمه ای سریع، دقیق و معتبر هستند. این مهمترین اولویت در گروه مترجمین برنا می باشد. مهمترین هدف ما این است که بهترین گروه ارائه دهنده خدمات ترجمه با قیمت مناسب باشیم. 

اطلاعات تماس

تلفن : 09371413001 - 09211243588 (24 ساعته)

تلفن (از ساعت 9 صبح الی 16): 05135252771

پست الکترونیک : info@barnatranslate.ir 

 اینستاگرام: instagram.com/Bornatranslate.ir

  فیسبوک: facebook.com/bornatranslate

  سامانه پیامکی: 30007003243588

 اطلاعات حساب:  8057-8927-3376-6104    فرزاد مالکی

پرداخت آنلاین  

 

primewire