ویرایش مقاله تخصصی

ویرایش مقاله ISI با بهترین كیفیت یکی دیگر از خدمات گروه مترجمین برنا می باشد. چنانچه مقاله ای به زبان انگلیسی نگارش كرده اید و گمان می كنید كه به دلیل ضعف در نگارش به زبان انگلیسی، مقاله شما ساختار نگارشی درستی ندارد، می توانید كار ویرایش مقاله ISI خود را به ما بسپارید. اگر مقاله ISI شما پس از سابمیت مقاله، قبل از رسیدن به دست داور توسط ادیتور ریجكت شده است و عنوان گردیده كه نگارش زبان انگلیسی مقاله دارای اشكال است، شما می توانید با سپردن كار ویرایش مقاله ISI خود به  گروه مترجمین برنا تمام ایرادات نگارشی آن را برطرف نمایید. قطعا كسی كه در نگارش مقاله ISI در زمینه تحقیقی شما سابقه و تجربه دارد، ویرایش مقاله ISI را به درستی انجام خواهد داد.

برای ثبت سفارش ویرایش، لطفا ابتدا فایلی که نیاز به ویرایش دارد را جهت تعیین هزینه ارسال نمایید و سپس بعد از بررسی پیش فاکتور و پرداخت، فایل متن اصلی را در صورت وجود ارسال نمایید.

برای ثبت سفارش می توانید از روش های ارسال از طریق تلگرام، واتس اپ، چت باکس، ایمیل و ثبت در سایت اقدام نمایید. برای ثبت در سایت، فایل خود را در قسمت سفارش ترجمه ثبت نموده و در قسمت توضیحات قید بفرمایید که سفارش جهت ویرایش ثبت شده است.

 

  logo-samandehi