متن

قوانین و مقررات گروه مترجمین برنا

 

1.       زمانی که کاربر سفارش خود را در وب سایت ثبت و مبلغ سفارش را به یکی از دو شکل زیر پرداخت نمود، یک قرارداد میان کاربر و گروه مترجمین برنا منعقد می‌شود. روش های پرداخت:

  • پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنت (در حال پیگیری)
  • پرداخت از طریق کارت به کارت، در صورت استفاده از این روش پرداخت، کاربر موظف به ارائه کد رهگیری در وب سایت است.

2.       در مرحله بعد، هزینه، کیفیت و زمان تحویل سفارش توسط گروه مترجمین برنا تعیین و به کاربر اطلاع داده می شود.


3.      کاربر پس از واریز پیش پرداخت موظف می باشد هنگام آماده شدن سفارش باقیمانده هزینه را واریز نماید.


4.      گروه مترجمین برنا در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها از سوی کاربر مسئولیتی نخواهد داشت.


5.      در صورت هرگونه عدم دسترسی به وبسایت، حتما با طراح هماهنگ می شود تا هرچه زودتر مشکل برطرف گردد. تا آن زمان از طریق تماس تلفنی، ایمیل و تلگرام اقدام نمایید.


6.       گروه مترجمین برنا می تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. این اعلان می تواند به صورت ایمیل، سیستم پیغام گذاری، تلفن، فکس و ... باشد. در صورتی که یک قرارداد از سوی گروه مترجمین برنا لغو گردد کل مبلغ آن سفارش را به کاربر باز خواهد گشت.


7.      کاربر می تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. اعلان باید در روزهای کاری و ساعات اداری انجام شود. در صورتی که یک قرارداد از سوی کاربر لغو گردد گروه مترجمین برنا، ترجمه های انجام شده را با اخذ 10 درصد از هزینه کل سفارش، به عنوان جریمه ناشی از لغو، به کاربر تحویل می دهد و این مبالغ از کل هزینه دریافتی کسر و مابقی مبلغ به کاربر بازگردانده خواهد شد.


8.      در صورتی که تحویل سفارش ترجمه تخصصی بیش از 48 ساعت به تاخیر بیافتد، گروه مترجمین برنا موظف به پرداخت خسارت می باشد.


9.      گروه مترجمین برنا مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار گروه نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و ... باشد، نخواهد داشت.


10.  در صورتی که کاربر نسبت به کیفیت سفارش تحویلی اعتراض داشته باشد، این اعتراض توسط تیم سردبیری گروه مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید، نسبت به انجام مجدد سفارش و یا بازپرداخت هزینه سفارش به کاربر توافق می گردد. انجام هر گونه ویرایش پس از مدت زمان گارانتی، مستلزم پرداخت هزینه مربوطه خواهد بود که از طرف شرکت اعلام می گردد.


11.  کلیه مترجمان، کارمندان و مدیران گروه مترجمین برنا ملزم به حفظ اطلاعات موجود در سفارش کاربر هستند. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.


12.   تمام حقوق مادی و معنوی سفارش ترجمه شده متعلق به کاربر خواهد بود.


13.   گروه مترجمین برنا در ارتباط با محتوای سفارش هیچ گونه بررسی انجام نمی دهد و کلیه مسئولیت های مرتبط با محتوای سفارش و ترجمه آن ها نظیر مغایرت با شعائر دینی، اخلاقی و عرفی جامعه، افشای اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی یا حقوقی و هرگونه مطلبی که ترجمه و نشر آن برخلاف قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، به عهده کاربر است.


14.   تمامی ارتباطات بین مشتری و مترجم از طریق سایت و پشتیبانی سایت انجام می شود. مشتری حق ندارد هیچ گونه اطلاعات تماس (تلفن، ایمیل، سایت، ...) را در اختیار مترجم قرار دهد. همچنین مترجم هم حق دادن اطلاعات تماس خود به مشتری را ندارد. در صورت مشاهده، همکاری بدون اطلاع قبلی قطع خواهند شد.

 

 

***

   logo-samandehi

 

ترجمه تخصصی, ترجمه فوری, ترجمه دانشجویی, ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی, ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی, ترجمه تخصصی چکیده پایان نامه, ترجمه کتاب, ترجمه مقاله انگلیسی, ترجمه ارزان, ترجمه تخصصی برق, ترجمه تخصصی شیمی, ترجمه تخصصی کامپیوتر, ترجمه تخصصی مدیریت, ترجمه تخصصی مکانیک, ترجمه تخصصی عمران, ترجمه تخصصی روانشناسی, ترجمه تخصصی مهندسی شیمی, ترجمه تخصصی مهندسی مواد, ترجمه تخصصی صنایع, ترجمه تخصصی کشاورزی, ترجمه تخصصی ریاضی, ترجمه تخصصی فیزیک, ترجمه تخصصی پزشکی,  ترجمه تخصصی اقتصاد, ترجمه تخصصی آمار,ترجمه فوری برق, ترجمه فوری شیمی, ترجمه فوری کامپیوتر, ترجمه فوری مدیریت, ترجمه فوری مکانیک, ترجمه فوری عمران, ترجمه فوری روانشناسی, ترجمه فوری مهندسی شیمی, ترجمه فوری مهندسی مواد, ترجمه فوری صنایع, ترجمه فوری کشاورزی, ترجمه فوری ریاضی, ترجمه فوری فیزیک, ترجمه فوری پزشکی, ترجمه فوری آمار, ترجمه فوری اقتصاد, ترجمه فوری آمار, سایت ترجمه تخصصی, سایت ترجمه آنلاین, سایت ترجمه, ترجمه در گرگان, ترجمه در تهران, ترجمه درشیراز, ترجمه در رشت, ترجمه در مشهد, ترجمه در اصفهان, ترجمه در سمنان, ترجمه در تبریز, ترجمه در ارومیه, ترجمه در ساری, ترجمه در اهواز, ترجمه انگلیسی به فارسی برق, ترجمه انگلیسی به فارسی شیمی, ترجمه انگلیسی به فارسی کامپیوتر, ترجمه انگلیسی به فارسی مدیریت, ترجمه انگلیسی به فارسی مکانیک, ترجمه انگلیسی به فارسی عمران, ترجمه انگلیسی به فارسی روانشناسی, ترجمه انگلیسی به فارسی مهندسی شیمی, ترجمه انگلیسی به فارسی مهندسی مواد, ترجمه انگلیسی به فارسی صنایع, ترجمه انگلیسی به فارسی کشاورزی, ترجمه انگلیسی به فارسی ریاضی, ترجمه انگلیسی به فارسی فیزیک, ترجمه انگلیسی به فارسی پزشکی,  ترجمه انگلیسی به فارسی اقتصاد, ترجمه انگلیسی به فارسی آمار