fake rolex

قوانین و مقررات گروه مترجمین برنا

 

1.       زمانی که کاربر سفارش خود را در وب سایت ثبت و مبلغ سفارش را به یکی از دو شکل زیر پرداخت نمود، یک قرارداد میان کاربر و گروه مترجمین برنا منعقد می‌شود. روش های پرداخت:

  • پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنت (در حال پیگیری)
  • پرداخت از طریق کارت به کارت، در صورت استفاده از این روش پرداخت، کاربر موظف به ارائه کد رهگیری در وب سایت است.

2.       در مرحله بعد، هزینه، کیفیت و زمان تحویل سفارش توسط گروه مترجمین برنا تعیین و به کاربر اطلاع داده می شود.


3.      کاربر پس از واریز پیش پرداخت موظف می باشد هنگام آماده شدن سفارش باقیمانده هزینه را واریز نماید.


4.      گروه مترجمین برنا در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها از سوی کاربر مسئولیتی نخواهد داشت.


5.      در صورت هرگونه عدم دسترسی به وبسایت، حتما با طراح هماهنگ می شود تا هرچه زودتر مشکل برطرف گردد. تا آن زمان از طریق تماس تلفنی، ایمیل و تلگرام اقدام نمایید.


6.       گروه مترجمین برنا می تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. این اعلان می تواند به صورت ایمیل، سیستم پیغام گذاری، تلفن، فکس و ... باشد. در صورتی که یک قرارداد از سوی گروه مترجمین برنا لغو گردد کل مبلغ آن سفارش را به کاربر باز خواهد گشت.


7.      کاربر می تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. اعلان باید در روزهای کاری و ساعات اداری انجام شود. در صورتی که یک قرارداد از سوی کاربر لغو گردد گروه مترجمین برنا، ترجمه های انجام شده را با اخذ 10 درصد از هزینه کل سفارش، به عنوان جریمه ناشی از لغو، به کاربر تحویل می دهد و این مبالغ از کل هزینه دریافتی کسر و مابقی مبلغ به کاربر بازگردانده خواهد شد.


8.      در صورتی که تحویل سفارش ترجمه تخصصی بیش از 48 ساعت به تاخیر بیافتد، گروه مترجمین برنا موظف به پرداخت خسارت می باشد.


9.      گروه مترجمین برنا مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار گروه نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و ... باشد، نخواهد داشت.


10.  در صورتی که کاربر نسبت به کیفیت سفارش تحویلی اعتراض داشته باشد، این اعتراض توسط تیم سردبیری گروه مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید، نسبت به انجام مجدد سفارش و یا بازپرداخت هزینه سفارش به کاربر توافق می گردد. انجام هر گونه ویرایش پس از مدت زمان گارانتی، مستلزم پرداخت هزینه مربوطه خواهد بود که از طرف شرکت اعلام می گردد.


11.  کلیه مترجمان، کارمندان و مدیران گروه مترجمین برنا ملزم به حفظ اطلاعات موجود در سفارش کاربر هستند. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.


12.   تمام حقوق مادی و معنوی سفارش ترجمه شده متعلق به کاربر خواهد بود.


13.   گروه مترجمین برنا در ارتباط با محتوای سفارش هیچ گونه بررسی انجام نمی دهد و کلیه مسئولیت های مرتبط با محتوای سفارش و ترجمه آن ها نظیر مغایرت با شعائر دینی، اخلاقی و عرفی جامعه، افشای اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی یا حقوقی و هرگونه مطلبی که ترجمه و نشر آن برخلاف قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، به عهده کاربر است.


14.   تمامی ارتباطات بین مشتری و مترجم از طریق سایت و پشتیبانی سایت انجام می شود. مشتری حق ندارد هیچ گونه اطلاعات تماس (تلفن، ایمیل، سایت، ...) را در اختیار مترجم قرار دهد. همچنین مترجم هم حق دادن اطلاعات تماس خود به مشتری را ندارد. در صورت مشاهده، همکاری بدون اطلاع قبلی قطع خواهند شد.

 

 

***

اطلاعات تماس

تلفن : 09371413001 - 09211243588 (24 ساعته)

تلفن (از ساعت 9 صبح الی 16): 05135252771

پست الکترونیک : info@barnatranslate.ir 

 اینستاگرام: instagram.com/Bornatranslate.ir

  فیسبوک: facebook.com/bornatranslate

  سامانه پیامکی: 30007003243588

 اطلاعات حساب:  8057-8927-3376-6104    فرزاد مالکی

پرداخت آنلاین  

 

primewire