fake rolex
کیفیت تضمینی ترجمه و تحویل به موقع
ترجمه با حفظ کیفیت و تحویل در موعد مقرر
مترجم مجرب و تحصیلکرده
همکاری با مترجمین متخصص و حرفه ای با سابقه کاری بالا
پشتیبانی انلاین 24 ساعته
ویرایش و بازبینی سفارشات ترجمه تا جلب رضایت شما

همکاری با مترجمین متخصص و با تجربه

بهترین سایت ترجمه و تایپ

 تلفن : 09211243588-09131980399 (24 ساعته)

 تلفن (از ساعت 9 صبح الی 16): 05135252771

 پست الکترونیک : info@barnatranslate.ir 

 تلگرام: telegram.me/bornatranslate

          سایر نرم افزارهای اجتماعی : 09211243588

  اینستاگرام: instagram.com/Bornatranslate.ir

 فیسبوک: facebook.com/bornatranslate

 سامانه پیامکی: 30007003243588

 اطلاعات حساب:  8057-8927-3376-6104    

فرزاد مالکی

 

نظر خود را در مورد گروه ترجمه برنا اعلام نماییدمشاهده نتایج  ثبت نظر

با گسترش روزافزون و شتابان علم و تحقیقات علمی در دنیای امروز، نیاز به ترجمه و تایپ جهت تسریع فعالیت­ ها و ارتباطات بین المللی بیش از پیش احساس می ­گردد. از این رو، گروه مترجمین برنا درصدد برآمد تا بخشی از نیازهای علمی جامعه فرهیخته ایران را از طریق راه اندازی سامانه تخصصی تایپ و ترجمه برآورده سازد. هدف از راه اندازی این سامانه ارائه خدمات حرفه­ ای، دقیق و سریع در زمینه ترجمه و تایپ با کیفیت عالی و کمترین اتلاف زمان و هزینه می­ باشد. این خدمات کاملاً غیرحضوری بوده و با استفاده از فناوری­ های نوین و شیوه­ های مدیریتی کارآمد و به کارگیری خیل عظیمی از اساتید، مترجمین و تایپیست­ های حرفه ­ای، مجرب و متعهد اجرا می­ گردد.


در گروه مترجمین برنا 

ترجمه تخصصی انواع متون شامل ترجمه کتاب، ترجمه مقالات و چکیده، ترجمه پاورپوینت، ترجمه وب سایت، ترجمه  کاتالوگ و بروشور و هر گونه متن دیگری با بهره مندی از مترجمین متخصص در زمینه های مختلف، در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می شود. متن ارسالی ابتدا توسط کارشناسان برناترجمه مورد بررسی قرار گرفته و برآورد هزینه و زمان ترجمه تخصصی در دو سطح طلایی و نقره ای و در سه پلن زمانی عادی، نیمه فوری و فوری انجام می شود. پس از تایید شما و پرداخت 60% از هزینه سفارش، متن مورد نظر جهت ترجمه به مترجم متخصص در زمینه مربوطه ارجاع داده می شود. مترجمین فعال در گروه مترجمین برنا همگی بر زبان انگلیسی مسلط بوده و قادرند مفاهیم و اصطلاحات تخصصی را به طور دقیق و مناسب ترجمه کنند. جهت رفاه حال شما عزیزان، کلیه مراحل از سفارش ترجمه، صدور فاکتور، پرداخت وجه و تحویل متن ترجمه به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می شود.


1. علاوه بر وب سایت، ثبت سفارش از طریق تلگرام و واتس اپ امکان پذیر است. 
2. کلیه سفارشات به صورت تایپ شده تحویل می گردد.
3. سفارشات قبل از تحویل قطعا بازبینی و ویرایش خواهند شد.
4. کلیه خدمات غیرحضوری و آنلاین انجام و پشتیبانی می شوند.
5. پرداخت سفارشات به صورت اقساطی در دو مرحله انجام خواهد شد.
6. کلیه خدمات تا 72 ساعت پس از تاریخ تحویل دارای ضمانت اصلاح می باشند.
7. به ازای تاخیر 24 ساعت، ده درصد از هزینه به کاربر عودت خواهد شد.


 زمانی که کاربر سفارش خود را در وب سایت ثبت و مبلغ سفارش را به یکی از دو شکل زیر پرداخت نمود، یک قرارداد میان کاربر و گروه مترجمین برنا منعقد می‌شود. روش های پرداخت:

  • پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنت 
  • پرداخت از طریق کارت به کارت، در صورت استفاده از این روش پرداخت، کاربر موظف به ارائه کد رهگیری در وب سایت است.
  • در مرحله بعد،  سفارش توسط گروه مترجمین برنا ثبت و به مترجم ارسال می شود.
کاربر پس از واریز پیش پرداخت موظف می باشد هنگام آماده شدن سفارش باقیمانده هزینه را واریز نماید.
گروه مترجمین برنا در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها از سوی کاربر مسئولیتی نخواهد داشت.
در صورت هرگونه عدم دسترسی به وبسایت، حتما با طراح هماهنگ می شود تا هرچه زودتر مشکل برطرف گردد. تا آن زمان از طریق تماس تلفنی، ایمیل و تلگرام اقدام نمایید.
گروه مترجمین برنا می تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. این اعلان می تواند به صورت ایمیل، سیستم پیغام گذاری، تلفن، فکس و ... باشد. در صورتی که یک قرارداد از سوی گروه مترجمین برنا لغو گردد کل مبلغ آن سفارش را به کاربر باز خواهد گشت.
کاربر می تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. اعلان باید در روزهای کاری و ساعات اداری انجام شود. در صورتی که یک قرارداد از سوی کاربر لغو گردد گروه مترجمین برنا، ترجمه های انجام شده را با اخذ 10 درصد از هزینه کل سفارش، به عنوان جریمه ناشی از لغو، به کاربر تحویل می دهد و این مبالغ از کل هزینه دریافتی کسر و مابقی مبلغ به کاربر بازگردانده خواهد شد.
در صورتی که تحویل سفارش ترجمه تخصصی بیش از 48 ساعت به تاخیر بیافتد، گروه مترجمین برنا موظف به پرداخت خسارت می باشد
 گروه مترجمین برنا مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار گروه نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و ... باشد، نخواهد داشت.
در صورتی که کاربر نسبت به کیفیت سفارش تحویلی اعتراض داشته باشد، این اعتراض توسط تیم سردبیری گروه مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید، نسبت به انجام مجدد سفارش و یا بازپرداخت هزینه سفارش به کاربر توافق می گردد. انجام هر گونه ویرایش پس از مدت زمان گارانتی، مستلزم پرداخت هزینه مربوطه خواهد بود که از طرف شرکت اعلام می گردد.
 کلیه مترجمان، کارمندان و مدیران گروه مترجمین برنا ملزم به حفظ اطلاعات موجود در سفارش کاربر هستند. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.
تمام حقوق مادی و معنوی سفارش ترجمه شده متعلق به کاربر خواهد بود.

 گروه مترجمین برنا در ارتباط با محتوای سفارش هیچ گونه بررسی انجام نمی دهد و کلیه مسئولیت های مرتبط با محتوای سفارش و ترجمه آن ها نظیر مغایرت با شعائر دینی، اخلاقی و عرفی جامعه، افشای اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی یا حقوقی و هرگونه مطلبی که ترجمه و نشر آن برخلاف قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، به عهده کاربر استتمامی ارتباطات بین مشتری و مترجم از طریق سایت و پشتیبانی سایت انجام می شود. مشتری حق ندارد هیچ گونه اطلاعات تماس (تلفن، ایمیل، سایت، ...) را در اختیار مترجم قرار دهد. همچنین مترجم هم حق دادن اطلاعات تماس خود به مشتری را ندارد. در صورت مشاهده، همکاری بدون اطلاع قبلی قطع خواهند شد.

اطلاعات تماس

تلفن : 09371413001 - 09211243588 (24 ساعته)

تلفن (از ساعت 9 صبح الی 16): 05135252771

پست الکترونیک : info@barnatranslate.ir 

 اینستاگرام: instagram.com/Bornatranslate.ir

  فیسبوک: facebook.com/bornatranslate

  سامانه پیامکی: 30007003243588

 اطلاعات حساب:  8057-8927-3376-6104    فرزاد مالکی

پرداخت آنلاین  

 

primewire