fake rolex

ترجمه کتاب در گروه مترجمین برنا

یکی از خدمات گروه مترجمین برنا ترجمه کتاب با کیفیت عالی جهت انتشار می باشد. از آنجاییکه فعالیت های علمی و پژوهشی در سراسر دنیا رو به افزایش است، یکی از فعالیت های دانش پژوهان و فرهیختگان نوشتن و انتشار کتاب است. انتشار و تالیف کتاب نقش بسزایی در رزومه افراد دارد. بنابراین، این گروه در صدد برآمد تا با به کار گیری مترجمین حرفه ای کل کشور، ترجمه تخصصی کتب شما را به عهده بگیرد و با کمترین زمان و بهترین هزینه آرامش خاطر مشتریان محترم را فراهم آورد. ترجمه کتاب های قطور در صورت تمایل به صورت گروهی انجام خواهد شد. 

 

 

ترجمه های تخصصی در زمینه های مختلف علمی از جمله علوم پایه، انسانی، پزشکی، مهندسی، هنر و کشاورزی در دو سطح نقره ای و طلایی قابل انجام است. یکی از مزیت های خدمات ترجمه کتاب گروه مترجمین برنا تحویل بخش بخش ترجمه کتاب می باشد. بسیاری از مشتریان در خصوص دریافت ترجمه بخش های مختلف کتاب انگلیسی یا کتاب فارسی اعلام نیاز نموده اند. بر همین اساس، این گروه نیز ترجمه کتب را به صورت بخش بخش تحویل می نماید. در ترجمه کتاب، با توجه به حجم کتاب حداکثر تخفیف خدمات تخصصی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی تخصیص می یابد.

 

 

تمامی تصاویر، اشکال، نمودارها، جداول و … در ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی یا کتاب فارسی به انگلیسی در متن ترجمه وارد می شود. در صورت نیاز، طراحی لازم جهت انتقال محتوا به متن ترجمه انجام خواهد شد. در بسیاری از رشته های تخصصی نظیرمدیریت، آمار، ریاضی، کامپیوتر و … تعداد بسیاری فرمول، شکل، جدول و یا نمودار وجود دارد که به منظور انتقال مفاهیم می بایست به صورت کامل از متن انگلیسی به فارسی و از متن فارسی به انگلیسی منتقل شود. 

 

ترجمه کتب به صورت نیمه فوری و فوری نیز قابل انجام است. در این حالت متون با کمترین اتلاف زمان بخش بندی شده و به مترجمین ارجاع می شود. 

موسسه یک صفحه از کتابتان را به صورت رایگان توسط حداقل 3 مترجم متخصص مختلف ترجمه و برایتان ارسال می نماید. شما 3 نمونه ترجمه مختلف را مطالعه و بهترین مترجم را انتخاب می نمایید. متون قابل بخش بندی نیز می باشند. در صورت تمایل نسبت به پرداخت مبلغ پیش فاکتور اقدام می نمایید و به شرکت اطلاع می دهید که مترجم منتخب شما کدام می باشد تا همان مترجم کار ترجمه کتاب را برایتان انجام دهد. در صورتی که انتخاب مترجم برای ترجمه کتابتان از بین نمونه ترجمه ها برایتان سخت است می توانید درخواست دهید تا نظر داوران شرکت نیز برایتان به همراه نمونه ترجمه ها ارسال شود.

 

 یکی از مهم ترین مسائلی که گروه مترجمین برنا در بخش ترجمه کتاب در نظر گرفته حفظ حق انتشار و امنیت ترجمه کتاب می باشد. تمهیداتی در نظر گرفته شده است تا از هرگونه سوء استفاده از ترجمه کتاب های انگلیسی و فارسی جلوگیری به عمل آید. این روش ها به گونه ای است که سبب شده عملا متن ترجمه کتاب، هیچگونه کاربرد اقتصادی و یا معنوی نداشته باشد و صرفا مسئول مربوطه در واحد ترجمه تخصصی و آنلاین گروه مترجمین برنا، نسخه نهایی ترجمه کتاب را دریافت نموده و پس از بررسی نهای تحویل مشتری می نماید.

 

برای اطلاع از هزینه ها و تخفیفات حجمی به صفحه لیست زمان و هزینه ترجمه  و برای ثبت سفارش خود به صفحه ثبت سفارش ترجمه مراجعه نمایید. اعتماد شما شایسته بهترین هاست.

 

 

اطلاعات تماس

تلفن : 09371413001 - 09211243588 (24 ساعته)

تلفن (از ساعت 9 صبح الی 16): 05135252771

پست الکترونیک : info@barnatranslate.ir 

 اینستاگرام: instagram.com/Bornatranslate.ir

  فیسبوک: facebook.com/bornatranslate

  سامانه پیامکی: 30007003243588

 اطلاعات حساب:  8057-8927-3376-6104    فرزاد مالکی

پرداخت آنلاین  

 

primewire