ترجمه دانشجویی ارزان و با کیفیت

ثبت سفارش

ترجمه دانشجویی ارزان

یافتن خدمات ترجمه دانشجویی ارزان کار ساده ای نیست. سایت های ترجمه زیادی وجود دارد که خدمات ترجمه دانشجویی ارزان را ارائه می دهند که معمولا با توجه به تعداد کلمه هزینه را محاسبه می کنند. برخی سایت های دیگر هم هزینه ترجمه را صفحه ای حساب می کنند. در بیشتر موارد، این سایت ها پیچیدگی متن را در محاسبه هزینه لحاظ می کنند. آنها از این موارد استفاده می کنند تا در نهایت هزینه تمام شده برای ترجمه شما تعیین کنند. البته به زبانی که می خواهید ترجمه کنید هم بستگی دارد. برای مثال هزینه ترجمه انگلیسی با عربی متفاوت است.
https://www.universal-translation-services.com/wp-content/uploads/2018/09/student-discount-translation-services-300x300.png
گروه مترجمین برنا جهت رفاه حال دانشجویان محترم، هزینه های مناسبی را در بخش خدمات ترجمه دانشجویی ارزان در نظر گرفته است. یکی از امتیازهای هزینه بخش خدمات ترجمه دانشجویی ارزان عدم اعمال ضرایب متن تخصصی به هزینه ترجمه می باشد. به این ترتیب، شما می توانید انواع متن تخصصی خود را به ما بسپارید. اگرچه می دانیم اعتماد کردن جهت دریافت خدمات ترجمه دانشجویی ارزان برای اولین بار دشوار است، اما ما امتیازات ویژه ای برای شما در نظر گرفتیم. با درخواست نمونه ترجمه از فایل خودتان می توانید از سطح کیفی خدمات ترجمه دانشجویی ارزان مطلع شوید. در برخی فصول، طرح های تخفیفی جذابی برای ارائه خدمات ترجمه دانشجویی ارزان داریم. جهت اطلاع از تخفیفات با ما تماس بگیرید.

اگر دانشجو هستید و به دنبال ترجمه دانشجویی ارزان می گردید، ما پیشنهاد خوبی برای شما داریم.

📣 با اشتراک کد معرف خود درآمدزایی کنید.

 

با معرفی ۵ مشتری جدید که ثبت سفارش و واریز بیشتر از ۵۰ هزار تومان داشته باشند، ۱۵ هزار تومان پول نقد یا ۲۵% تخفیف برای سفارش خود تا سقف ۱۰۰ هزار تومان دریافت نمایید و دوستانتان که از کد معرف شما استفاده می کند از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار خواهند شد.

در صورت تمایل اعلام نمایید تا کد معرف مختص شما برای شما ارسال گردد.

 @bornatranslate

Bornatranslate.ir

تلفن تماس، تلگرام و واتس اپ: 09211243588

برای ثبت سفارش کلیک کنید:

 

خدمات ترجمه دانشجویی ارزان ما بی نظیر است!

 

https://www.universal-translation-services.com/wp-content/uploads/2019/01/student-discount-translation.pngبهترین خدمات ترجمه دانشجویی ارزان ما که اغلب در سایت ما ثبت سفارش می شود:

ترجمه مقاله پزشکی

ترجمه مقاله عمران

ترجمه مقاله معماری

ترجمه مقاله کامپیوتر و IT

ترجمه مقاله روانشناسی

ترجمه مقاله برق و مخابرات

ترجمه مقاله مکانیک و ...

با تیم قابل اعتماد حرفه ای گروه مترجمین برنا، بهترین مترجم خود را پیدا کنید!

آیا برای ترجمه مقاله خود نیاز به یک ترجمه صحیح و ارزان دارید؟ آیا متن شما تخصصی است و نگرانید که کلمات تخصصی آن به خوبی معادل سازی نشود؟ معادل سازی کلمات تخصصی برای شما سخت است؟ ما برای شما پیشنهاداتی داریم. مترجمین ما از حوزه های مختلفی آمده اند، مجرب و تحصیلکرده هستند و در زمینه های ترجمه مختلفی تخصص دارند و این تخصص ما را قادر می سازد که مترجم مناسب را برای پروژه شما انتخاب کنیم. زمینه ترجمه شما هر چه که باشد ما با کیفیت 100 درصد به شما ارائه می دهیم.

مزایای منحصر به فرد ما:

  • پوشش زمینه های تخصصی گسترده

  • امکان ترجمه متون با هر سطح از دشواری

  • کیفیت عالی ترجمه مقاله

  • مترجمین متخصص

  • ترجمه با قیمت مناسب

  • روند سفارش شفاف و ایمن بدون ثبت نام های وقت گیر

  • ضمانت ویرایش و بازبینی

  • رسیدگی سریع به سفارشات شما

  • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

مراحل ثبت سفارش ترجمه دانشجویی ارزان چگونه است؟

مراحل ثبت سفارش ترجمه دانشجویی ارزان بسیار شفاف و ساده است. ما فرایند ثبت سفارش را بهینه سازی کردیم که در زمان شما صرفه جویی شود. مراحل وقت گیری از جمله ثبت نام ها و دریافت کد تایید از طریق پیامک ها یا ایمیل های تایید در سایت ما وجود ندارد. در مجموع این فرایند شامل 5 مرحله می باشد:

1- ثبت سفارش از طریق سایت، تلگرام، واتس اپ و حتی ایمیل

2- تعیین هزینه و زمان و صدور پیش فاکتور

3- پرداخت قسط اول و اعلام پرداخت

4- شروع سفارش شما و ارسال به مترجم

5- اعلام اتمام سفارش، پرداخت قسط دوم و تحویل شفارش

می بینید که خیلی سخت نیست. درخواست ترجمه شما به راحتی و بدون دردسر انجام می شود به گونه ای که حتی مجبور نیستید خانه خود را ترک کنید. تضمین کیفیت خدمات ترجمه آنلاین ما به شما اطمینان خاطر می دهد که پرونده سفارش شما زمانی بسته می شود که شما کیفیت سفارش خود را تایید کنید.

دیگه بیشتر از این دنبال خدمات ترجمه دانشجویی ارزان نگردید!

در مقایسه با سایر سایت ها، ما هزینه های مناسبی را به همراه کیفیت ترجمه پیشنهاد می کنیم. مترجمین ما بسیار ماهر هستند و تخصص لازم برای ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی دارند و همیشه آماده هستند تا خدمات ترجمه دانشجویی ارزان را به شما ارائ دهند.

چرا از خدمات ترجمه دانشجویی ارزان ما استفاده کنید؟

ترجمه دانشجویی ارزان به صورت آنلاین به تعداد صفحات، تعداد کلمات که باید ترجمه شود و میزان زمانی که مترجمین باید صرف ترجمه کنند توجه می کند. هدف ما این هست که باید مناسب ترین هزینه بهترین کیفیت را به شما ارائه دهیم.

چرا خدمات ما اینقدر مقرون به صرفه است؟

چون ما

- هزینه های تبلیغات و بازاریابی را کاهش می دهیم.

- خیلی به دنبال تبلیغات نیستیم و سعی می کنیم به مشتریان خدمات VIP ارائه دهیم.

- از مترجمین حرفه ای استفاده می کنیم

- تخفیفات ویژه ارائه می دهیم